اهداف و چشم انداز تایسزتک

ایده ها آسان هستند؛
اما اجرای آنها دشوار است.

مرکز نوآوری تایسزتک، مرکزی برای تعالی تحقیقات در موضوعات اینترنت اشیا و هوش مصنوعی است. ما صنعت لوازم خانگی را قادر می‌سازیم تا فناوری‌های پیشرفته را در محصولات و خدمات ایجاد کنند و راه‌حل‌هایی ارائه نمایند که واقعاً «شما سزاوارید ».

با بهره گیری از تخصص های حوزه خود و اینترنت اشیا، به طور فعال پروژه های کاربردی را از مرحله ایده تا اجرا، از تحقیقات بنیادی تا محصول در دنیای واقعی هدایت و راهبری می کنیم. با مهارت‌های منحصربفرد ، فرهنگ کاری چابک و ذهنیت باز، ما پیشرو تحقیقات و برنامه‌های کاربردی حوزه اینترنت اشیا لوازم خانگی هستیم.

کاری که ما انجام می دهیم

چشم انداز ما این است که با کمک اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، دنیای متصل و دیجیتال را به سطحی بالاتر ببریم که زندگی مردم را آسان تر، ایمن تر و راحت تر می کند. برای تحقق بخشیدن به این امر، ما  از تیم‌های مختلف دعوت می‌کنیم تا دانش و تجربیات خود را باهم به اشتراک بگذاریم. ما متعهد به تقویت تبادلات علمی هستیم. برای گسترش بیشتر شبکه تحقیقاتی خود، ما فعالانه به دنبال فرصت هایی برای همکاری با رهبران فکری صنعت و دانشگاه هستیم.

مزایای حضور در مرکز نوآوری تایسزتک چیست

حضور در مرکز نوآوری می‌تواند برای شرکت‌ها و تیم هایی که در آن فعالیت می‌کنند، مزایای زیادی داشته باشد. برخی از این مزایا عبارتند از:

1

دسترسی به منابع

افراد، شرکت‌ها، تیم ها و استارت آپ هایی که در مراکز نوآوری حضور دارند، به منابع زیادی مانند فضای کار اشتراکی، تجهیزات پیشرفته، اطلاعات فنی، دسترسی به تحقیقات و نوآوری‌های اخیر و زیرساخت‌های فنی نیاز دارند. حضور در مراکز نوآوری، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی به این منابع دسترسی داشته باشید و از آن‌ها بهره ببرید.

2

ارتباط با صنعت و دانشگاه

مراکز نوآوری معمولاً در نزدیکی دانشگاه‌ها و صنعت قرار دارند. این امر می‌تواند به توسعه شبکه ارتباطات شرکت‌ها با دانشگاه‌ها و صنعت کمک کند. شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از فضای مشترک و ارتباط با دانشگاه‌ها و سایر شرکت‌ها، به بهبود تحقیقات خود کمک کنند.

3

توسعه تجارت

حضور در مراکز نوآوری تایسزتک می‌تواند به توسعه تجارت کمک کند. شرکت‌هایی که در این مرکز حضور دارند، به فضای کسب و کار دسترسی راحت تری دارند و می‌توانند با استفاده از این فضا، با شرکت‌ها و سایر اعضای مراکز نوآوری، و همچنین واحدهای صنعتی از ظرفیت های تجاری بیشتری استفاده نمایند.

4

تسهیل کارآفرینی

مراکز نوآوری معمولاً فضاهایی را برای شروع‌کارهای جدید و کارآفرینی فراهم می‌کنند. تایسزتک می‌تواند از نظر زیرساختی، دسترسی به منابع و ارتباط با صنعت و دانشگاه، برای شروع‌کارآفرینان کمک کننده باشد.

5

امکان همکاری با شرکت‌های دیگر

حضور در مراکز نوآوری، به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که با شرکت‌های دیگر در پارک علم و فناوری، همکاری کنند. این همکاری می‌تواند به بهبود تحقیقات و توسعه فناوری، به ایجاد تجارت و بهبود توانایی رقابتی شرکت‌ها کمک کند.

ارگان ها و سازمان های همکار با تایسزتک